it's for you

سلام

زینلی (حمید) تصادف کرده براش دعا کنید

+ نوشته شده در  پنجشنبه دوم آذر 1391ساعت 14:8  توسط محمدرضا  | 

تحریم علمی

 

وبلاگ من از نوع خبری نیست ولی با شنیدن این خبر واقعاً جا خوردم..!

حرفــــــــــــــی ندارم!

 

تیم شهاب کن ست (Cansat) کشورمان، که برای حضور در مسابقات طراحی و ساخت ماهواره (شبیه سازی ماهواره و فرود مریخ نوردها) به کشور فرانسه رفته بود با ممانعت مسئولان فرانسوی برای ورود به محل برگزاری مسابقات، به میهن بازگشتند.


به گزارش خبرنگار ما، این تیم متشکل از پنج دانشجو که نخبه های علمی و فنی دانشگاه کاشان هستند، پس از 7 ماه تلاش شبانه روزی، قرار بود در این مسابقات شرکت کنند.
محل برگزاری مسابقات، یکی از سایت های وزارت دفاع فرانسه بود.

احسان هدایتی، صیاد شیری، مسعود مدخان، بهروز دادخواه و احمد رضا حدیدی از نخبه های برق، الکترونیک و مکانیک کشورمان پس از بازگشت به میهن اسلامی تاکید کردند: این یک پیروزی برای جمهوری اسلامی است؛ چرا که دشمن می داند ایرانی می تواند، اما چشم دیدن پیشرفت دانشمندان ایران را ندارد.

اعضای این تیم عبارتند از : بهروز دادخواه، احمدرضا حدیدی، مسعود مدح خان، میلاد شیری و آقای احسان هدایتی

این نخبگان اضافه کردند: همه نوع کار ضد حقوق بشر، از دشمنان دیدیم بجز تبعیض علمی که آن هم برای ما مشهود بود.

تیم کن ست کشورمان پس از بازگشت به ایران اسلامی مورد استقبال رئیس و مسئولان دانشگاه فنی کاشان قرار گرفت.

تیم دانشجویی دانشگاه کاشان پس از کسب رتبه نخست اولین دوره مسابقات ملی »کن ست» و انتخاب آن ها برای شرکت در مسابقات بین المللی در این رشته، با وجود صدور ویزای حضور آن ها در مسابقات که حاصل تلاش حدود شش ماهه وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و وزارت امور خارجه بود به دستور وزارت دفاع کشورفرانسه، تیم ایرانی در پشت در محل برگزاری مسابقات متوقف شد و از حضور در مسابقات محروم ماند.

کن ست از دو واژه انگلیسی کن (Can) به معنای قوطی نوشابه و ست (Sat) که کوتاه شده کلمه (Satellite) به معنای ماهواره است و در واقع می توان گفت ماهواره ای است در ابعاد قوطی نوشابه که قابلیت ساخت در محیط های علمی و توسط دانشجویان را دارا می باشد.

این ماهواره کوچک از ارتفاع چند صد متری سطح زمین رها شده و به وسیله سیستم بازیابی سالم به زمین می رسد. این ارتفاع برای آنکه کن ست بتواند ماموریت هایی مشابه ماهواره های واقعی انجام دهد، کافی به نظر می رسد.
+ نوشته شده در  جمعه هفدهم شهریور 1391ساعت 9:5  توسط محمدرضا  | 

لنگ ایرانی

[تصویر:  zno8ujqdks48bc53qmvn.jpeg]


[تصویر:  caurlc9eo8e50o39zgg.jpeg] 

تهاجم فرهنگی در حد لالیگا

این همه اینها تهاجم فرهنگی کردند یه با ما بکنیم

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام مرداد 1391ساعت 14:35  توسط محمدرضا  | 

اگر ما در کربلا بودیم یاریش میدادیم ؟؟؟

خیلی وقت ها شنیدیم که میگن اگه من زمان امام حسین بودم یا زمان امام علی (ع) بودم امام رو تنها نمی گذاشتم و اون رو یاری میکردم خوب حالا که ما زمان امام غایب هستیم چگون امام رو باید یاری کنیم آیا باید منتظر ظهور ایشان باشیم تا بعد تو جنگ امام رو حمایت کنیم ؟ خوب برای جواب این سوال به نامه ۴۵ نهج البلاغه مراجعه می کنیم

أَعِینُونِی بِوَرَع وَاجْتِهَاد، وَعِفَّة وَسَدَاد

مرا با پرهیزگارى و تلاش (براى پاک زیستن) و عفت و پیمودن راهِ درست یارى دهید

نهج البلاغه بخشی از نامه ۴۵

اگر توانستیم از این طریق امام را یاری کنیم خواهیم توانست در هنگام ظهور هم ایشان را یاری کنیم و اگر نوانستیم ..... برای همین است که دشمنان امام زمان تمام تلاششان را می کنند که نگذارند در دنیا ۱۲ میلیارد سایت پرنو و مستهجن وجود دارد یعنی تقریبا برای هر نفر در کره زمین ۲ سایت

 

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/64864613033941697415.jpg

و حتی امروز بسیاری از جوانان خود را پیرو دیگران می دانند شخصیت های که آیه ۲۷ نساء در شانشان نازل شده است

وَ اللهُ یُریدُ أَنْ یَتُوبَ عَلَیْکُمْ وَ یُریدُ الَّذینَ یَتَّبِعُونَ الشَّهَواتِ أَنْتَمیلُوا مَیْلاً عَظیماً (27)
دا مى خواهد توبه شما را بپذیرد (و از آلودگى پاک نماید); امّا آنها که پیرو شهواتند، مى خواهند بکلّى منحرف شوید
 
 
 
 
لایَتَّخِذِ الْمُؤْمِنُونَ الْکافِرینَ أَوْلِیاءَ مِنْ دُونِ الْمُؤْمِنینَ وَ مَنْ یَفْعَلْ ذالِکَ فَلَیْسَ مِنَ اللهِ فی شَیْءٍ
افراد با ایمان نباید به جاى مؤمنان، کافران را دوست و سرپرست خود انتخاب کنند; وهر کس چنین کند، هیچ رابطه اى با خدا ندارد (و پیوند او به کلّى از خدا گسسته مى شود); ۲۸ آل عمران
 
یا أَیُّهَا الَّذینَ آمَنُوا إِنْ تُطیعُوا الَّذینَ کَفَرُوا یَرُدُّوکُمْ عَلى أَعْقابِکُمْ فَتَنْقَلِبُوا خاسِرینَ (149) آل عمران
 
اى کسانى که ایمان آورده اید! اگر از کسانى که کافر شده اند اطاعت کنید، شما را به گذشته هایتان باز مى گردانند;و سرانجام، زیانکار خواهید شد.
 
 
آیا شما هنوز نیز خود را پیرو او میدانید یه به قرآن عمل می کنید
 
جاستین در این مقاله تنها یک مثال از تمامی افرادی است که مانند او یک هدف را دارند برای خدمت به صهیونیسم.
 
+ نوشته شده در  شنبه بیست و یکم مرداد 1391ساعت 19:22  توسط محمدرضا  | 

بزرگترین دروغ جاستین بیبر به طرفدارانش

مصاحبه ی منتشر شده از بیبر در سایت ویکیپدیا :                                               
 "من هرگز نمی‌خواهم چیزی شوم که مردم می‌خواهند. اینکه در پارتی‌های شبانه شرکت کنم و گرفتار الکل شوم. من هرگز نمی‌خواهم طوری رفتار کنم که احترام بچه‌ها و والدین‌شان را از دست بدهم. من می‌خواهم توانایی انجام کاری که مایکل جکسون کرد را داشته باشم. او همواره ترانه‌های پرهیزکارانه و پاک می‌خواند. و همیشه بچه‌ها، مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌هایشان او را دوست می‌داشتند. من نمی‌خواهم در مورد رابطه‌های جنسی و مواد مخدر بخوانم و ناسزا بگویم. می‌خواهم در مورد عشق بخوانم و شاید وقتی بزرگ‌تر شدم بیشتر عاشق شوم. اما می‌خواهم مورد احترام همه باشم.
عکس زیر احتمالا یک پارتی شبانه نیست چون بیبر گفته در پارتی های شبانه شرکت نمی کند،پس احتمالا یک پارتی روزانه است(!) از نظر بیبر پارتی فقط شبانه اش بد است ولی تا میتوانید به پارتی های روزانه بروید!!!  درباره موزیک ویدئوهای "Baby" و "One Time" هم دیگر قضاوت را به دوستان واگذار میکنیم که این پارتی ها روزانه بوده اند یا شبانه!
                                                  
        اما بی قیدی و رابطه ی جنسی آزاد میان نوجوانان لازمه و جاذبه ی عکس های بیبر است؛
 
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهارم مرداد 1391ساعت 21:40  توسط محمدرضا  | 

خاطره ای جالب از سفر به مشهد

چند روز پیش برای سفر های تابستانی به مشهد رفتیم . خیلی خوش گذشت اما یه اتفاق خیلی جالب برای من افتاد که تو کل مدت اقامتمون تو مشهد فکرم بهش مشغول بود . دقیقا همون روزی که ما رسیدیم به محل اقامتمون یه جلسه اسلامی تو همونجا برپا شده بود اولش فکر کردم یه مسابقه قرآن هست که بین بچه های استان های مختلف برگزار شده اما وقتی برای نماز به نماز خانه  هتل رفتم دیدم اون بچه ها تو نماز خونه هستند نماز ظهر رو خوندیم که یکدفعه یه آقایی بلند شد و  بلند گفت :

we will go to haram after lunch and there are sth that must be noticed .....d

این رو گفت من دهنم باز موند البته نه به خاطر اینکه اینها انگلیسی صحبت می کردند به خاطر یه چیز دیگه که در ادامه میگم . از اونجایی که من چند وقت پیش یه مطلبی با عنوان زن جامعه و پیشرفت گذاشته بودم وقت رو غنیمت شمرم که برم با اونها درباره جایگاه زن و در غرب و حجاب صحبت کنم از این رو بعد از نهار تو مسیر غذا خوری به اتاق ها منتظر بودم تا اونها بیان که  یک گروه از دختران گروه از جلوی من رد شدند من رفتم پیششون اول ازشون پرسیدم که تو گروهتون تازه مسلمان هست اما نبود بعد از یکی از دختران مسلمان انگلیسی پرسیدم

why did you accept hijab

تا خواست جواب بده موبایلم رو در آوردم تا صداشون رو ضبط کنم که ناگهان دختره موبایلم رو دید و گفت

oh ,no, do you want to record my vioce

بعد جواب نداد من هرچی ازش خواستم اما قبول نکرد بعد هم چون من یک غریبه بودم  به بهانه آماده شدن برای رفتن به حرم از اونجا رفتند . کمی بعد مدیر گروهشون که فارسی یاد داشت اومد پیش من و این جملات رو به من گفت :" این ها دختران بسیار متدینی هستند و اجازه نمیدن که کسی ازشون عکس بگیره و یا صداشون رو ضبط کنه " برای من شنیدن این جلات خیلی جالب بود حتی نوع حجابشون برام خیلی جالب بود اونقدر این ها با پوشش کامل رفت آمد می کردد که من به عنوان یک ایرانی تا کنون این همه آدم رو با این پوشش ندیده بودم  یا به ندرت دیده بودم واقعا برای من جالب بود که افرادی که در آمریکا بزرگ شدند سختی حجاب رو در آمریکا قبول کنند و با حجاب کامل رفت و آمد کنند افرادی که اهل انگلستان و آمریکا بودند اینقدر به حجاب اهمیت می دادند حتی وقتی من رفتار دختران ایرانی رو برای رئیس گروهشون مثال زدم اون بر دختران تهرانی ایراد گرفت و حجاب آنها رو نادرست خوند خیلی جالب بود با شنیدن این جملات شگفت زده شده بودم اما وقتی وارد الماس شرق و طرقبه و حتی حرم شدیم از خودمون خجالت کشیدم واقعا چرا ؟؟؟؟؟تو شهر بازی پارک ملت دخترانی رو میدیدم که از وسایل استفاده می کردند و به دلیل سرعت و حرکت وسایل بازی گاهی اوقات شال ها و روسری هایشان جدا می شد وای بر ما ...

اللّهُ وَلِيُّ الَّذِينَ آمَنُواْ يُخْرِجُهُم مِّنَ الظُّلُمَاتِ إِلَى النُّوُرِ وَالَّذِينَ كَفَرُواْ أَوْلِيَآؤُهُمُ الطَّاغُوتُ يُخْرِجُونَهُم مِّنَ النُّورِ إِلَى الظُّلُمَاتِ أُوْلَئِكَ أَصْحَابُ النَّارِ هُمْ فِيهَا خَالِدُونَ

باز آی هر آنچه هستی باز آی   


 

                                            گر کافر و گبر و بت پرستی باز آی


 

این درگه ما درگه نومیدی نیست  


 

                                               صد بار اگر توبه شکستی  باز آی


 

 


 

+ نوشته شده در  شنبه بیست و چهارم تیر 1391ساعت 23:6  توسط محمدرضا  | 

رقم واقعی قرار داد خوزه چقدر است؟

سرمربی جدید سرخپوشان در ابتدا با سرخ‌ها در مورد رقم قرارداد به توافق نرسيد و طبق صحبت‌هايي كه در اين مورد انجام شد، خوزه از پرسپوليسي‌ها رقمي در حدود چهار و نيم تا پنج ميليارد تومان درخواست كرده بود...در حالي كه باشگاه مبلغ قرارداد خوزه پنج ميلياردي را به همراه دو دستيارش يك ميليارد و دويست اعلام مي‌كند، پروین رقم مربي پرتغالي را دو ميليارد تخمين مي‌زند.

وای ۱۲۰۰۰۰۰ دلار تازه اگه کمترین قیمت رو بگیریم یعنی به عبارت دیگه اگه دلار رو ۱۷۰۰ تومان بگیریم
نرخ دلار :
میشه به عبارتی :    ۱۲۰۰۰۰۰* ۱۷۰۰ =۲۰۴۰۰۰۰۰۰۰
دو میلیارد و چهل میلیون تومان
یعنی به عبارتی دیگر میشه :
به ۴۰۸ زوج جوان وام ۵ میلیونی ازدواج بدیم
به ۲۰۴ نفر وام ۱۰ میلیونی خود اشتغالی بدیم
میشه به ۴۰ کارخانه در حال ورشکستی وام ۵۰ میلیونی بدیم
میشه به ۲۰۴۰ دانشجو وام تحصیل ۱۰۰۰۰۰۰ بدیم
و...
تازه این فقط یه قرار داد در ورزش ماست حالا حساب کنید اگه هر تیمی فقط ۱۱ بازیکن و ۱ مربی داشته باشه و هرکدومشون هم فقط ۱۵۰۰۰۰۰۰۰۰ تومان بگیره میشه ۱۸ ملیارد تومان و حالا اگه ما این شرایط رو فقط برای ۵ تیم اول جدول در نظر بگیریم میشه ۹۰ ملیارد تومان (به ارفاق های که در ارقام شده دقت کنید عدد حاصل حداقل است)
خوب به کی پول میدیم به یه مشت بیکار ابله که برن وسط زمین
بعد آبروی ایران رو تو جهان ببرند

pixha.net%20%281%29 عکس: اتفاقات بازي پرسپوليس و داماش جهاني شد

 و بعد با پول دولت برن اون ور آب و...

وزارت ورزش ما هم اینجا فقط نقش سیب زمینی رو داشته باشه
یه سر به وزارت ورزش بزنید اگه دو تا خبر مفید درباره جوانان تو صفحه اول پیدا کردید من اسمم رو عوض می کنم
 
+ نوشته شده در  شنبه هفدهم تیر 1391ساعت 22:36  توسط محمدرضا  | 

جدید ترین مدل شلوارلی جاستین بیبر

به صورت فله ای

 

دعوتنامه :

از خیرین عزیز تقاضا می شود سریعا کمک های نقدی خود را به شماره حساب ۳۳۶۶۶justin beiber۶۶۶

ارسال نمایند تا یک شلوار لی بلند تر برای جاستین عزیز خریداری نماییم

+ نوشته شده در  شنبه هفدهم تیر 1391ساعت 17:20  توسط محمدرضا  | 

زن , جامعه و پیشرفت(3)

یکی از گروه های که امروزه در جهت آزادی حقوق زن مرد ایجاد شده است فیمینیسم نام دارد گسترش باور های این مکتب انقدر زیاد است که امروزه حتی در کشور ما طرفدارانی دارد و حمایت رهبران آمریکا نیز از این مسئله جای تامل دارد

 که به دلیل گسترده بودن موضوع از آن می گذریم و تنها به آسیب های اعتقادی  فیمینیسم در ادامه مطلب می پردازیم

ادامه مطلب...


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه چهاردهم تیر 1391ساعت 16:37  توسط محمدرضا  | 

وقتی از بین سه نفر سوم می شویم

 

وای چه جالب ما پینگ پنگ رتبه آوردیم خودمون خبر نداشتیم کلا تو کلاس چند نفر بودند ما توشون شدیم سوم

ما رو دست کم نگیرید

http://www.ttraket.com/?tag=%D9%85%D8%AD%D9%85%D8%AF-%D8%B1%D8%B6%D8%A7-%D9%87%D8%A7%D8%AF%DB%8C-%D9%BE%D9%86%D8%A7%D9%87-%D9%88-%D8%A7%D9%85%DB%8C%D9%86-%D8%B5%D8%A7%D8%A8%D8%B1

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13900623000014

 

+ نوشته شده در  دوشنبه دوازدهم تیر 1391ساعت 11:5  توسط محمدرضا  | 

زن , جامعه و پیشرفت(2)

زن  تجلی گر صفات جمال و مرد تجلی گر صفات جلال خداوند است . بیشتر صفاتی که ما با آن خدا را می خوانیم صفات  جمال او هستند مانند یا ارحم الراحمین و ... که نشان دهنده نقش ویزه این صفات است . این صفات که در زن تجلی یافته است از انجام بسیاری از جنایات توسط زن جلوگیری می کند که آمار جرایم انجام شده در دنیا به تفکیک جنسیتی گویا این واقعیت است. این صفات زن هستند که به مرد کمک می کنند تا به کمال برسند همانطور که قدیمی ها گفتند : پشت هر مرد موفق یک زن موفق است .

اگر به 6 انقلاب بزرگ الهی که تا کنون در زمین اتفاق افتاده است نگاهی بیاندازیم متوجه نقش زنان در آن خواهیم شد که در اینجا به دو انقلاب موسی(ع) و محمد (ع) اشاره می کنیم

موسی(ع) : مادرش برای نجات وی از علاقه خود می گذرد و وی را در رودخانه رها می کند از این جا به بعد خواهرش وظیفه مراقبت از وی را بر عهده دارد  او وی را در مسیر رودخانه همراهی می کند تا برای وی اتفاقی نیفتد . موسی وارد قصر فرعون می شود در این میان همسر فرعون او را از خطری به نام فرعون نجات می دهد تا او بزرگ شود

محمد(ص) : مادر ایشان برای حفظ جانشان  ( چون در پیشگویی های کتاب مقدس خبر آمدنش آمده بود عده ای در صدد  قتل ایشان برآمده بودند ) اورا به حلیمه (ع) می سپارد پس از 5 سال دوباره مادرشان از ایشان مراقبت می کند اما متاسفانه در سفری از دنیا می روند و زنی به نام ایمن از ایشان محافظت و ایشان را به مکه می برند محمد بزرگ می شود .حال محمد امین بی پول برای تبلیغ اسلام نیاز به سرمایه دارد در این هنگام زنی به نام خدیجه(ع) به همسری ایشان در می آید و ثروت خود را در اختیار ایشان قرار می دهد.

زن همچنین با داشتن این صفات نقش بزرگی را در تربیت فرزندان برعهده دارد . به این سخن از امام خمینی (ره) توجه کنید :

  • در تربيت و تعليم جامعه از دامن زن، مرد به معراج مى‌‏رود .

 

  • صلاح و فساد يك جامعه، از صلاح و فساد زنان در آن جامعه سرچشمه مى‏‌گيرد .

غرب و صهیونیسم با شناخت این  ویزگی ها سعی در تغییر آنها کرد به طوری که امروزه زنان بیشتر وقت خود را در ادارات می گذرند ( این مسئله برای شغل هایی چون پرستاری و ... استثناست چرا که جامعه به آنها نیاز دارد) . این دیدگاه همان دیدگاه غرب است . غرب به زن گفت به جای ساخت انسان برای من ماشین بساز اسباب بازی بساز  و در این میان با ایجاد شئونات غیر واقعی برای اینکار جمع کثیری از زنان به اینکار کشیده شده اند  و در واقع نقش تربیتی آنها از بین رفته است .  حال در این میان چه کسی کودکان را تربیت می کند ؟ بله درست است رسانه . زن نمی تواند نقش مادر بودن خود را ایفا کند و کودکان بیشتر وقت خود را در تماشای رسانه های مختلف می گذرانند رسانه هایی که در دستان صهیونیسم است .

 

امروزه در بسیاری از ادرات ما با این جمله برخورد می کنیم  به زن با روابط عمومی بالا نیازمندیم .  زنان را با این توجیه استخدام می کنند که روابط عمومی بالایی دارند ولی از این مسئله غافلند که استخدام زن می تواند :

1-      از بین بردن فرصت های شغلی برای مردان سرپرست خانوار

2-       محرک برای احساسات جوانان و غرایض آنها

3-      کار گری مجانی برای کارفرما چرا که زنها با حقوق کمتری  کار می کنند و در عوض  چون موجود ضعیفی هستند کارفرما می تواند به آن ها زورگویی کند . اما اگر کارگر مرد بود هیچگاه نخواهد توانست بر وی زور بگوید

 

کار از اینجا نیز گذشت و هنوز کسی به این موضوع اهمیت نداده است زنان به عنوان کالایی در تبلبغ کالا های مختلف حضور دارند چرا که همین زیبایی زن خود می تواند عاملی برای فروش باشد که خود شما  این نوع تبلیغات را در فضای مجازی به وفور مشاهده می کنید .

تغییر میل مردان برای فساد  به انداختند جامعه

یکی از نیاز های انسان میل جنسی وی هست مطالعات روانشناسی نشان می دهند که هر چیزی که در کنار میل جنسی انسان قرار بگیرد انسان به آن علاقه مند خواهد شد همچنین  از نظر روانشناسی دو تفات مهم بین زنان و مردان وجود دارد که عبارتند از :

* زنان بیشتر از راه گوش (شنیدن) تحت تاثیر قرار می گیرند و محبت خود را بروز داده و عشق را انتخاب می کنند.
* مردان بیشتر از راه چشم (دیدن) عاشق می شوند.

شاید تا کنون در رسانه ها به تصاویر زنهایی بسیار زیبا بر خورده باشید  که توجه شما راجلب می کند پزوهش های جامعه شناسی نشان می دهد که در گذشته مردان به زنانی که کمی چاق تر بودند بیشتر علاقه داشتند اما چه شد که این میل امروزه از بین رفته است . همانطور که گفتیم هر چیزی که در مقابل میل جنسی انسان قرار بگیرد انسان به آن علاقه من خواهد شد در چند دهه اخیر زنانی بر صفحه رسانه های ظاهر شدند که این ویزگی را داشته و از طرفی  برای مردان جذاب بودند و همین عامل به مرور زمان باعث تغییر در میل مردان شده است . شخصیت و بازیگران غربی که بر رسانه ها ظاهر می شوند خودشان نیستد بلکه با گریم آمده اند چرا که گفتیم مردان از راه چشمان عاشق می شوند زمانی که مرد این افراد را می بیند تمام زنان اطراف خود را  با وی مقایسه می کند  و زنان نیز برای جلب توجه وی  در مسیری قدم می گذارند که هیچ پایانی ندارند چرا که موجود مورد توجه مرد یک موجود خیالی است .

    

 

           jeniffer gabl baad arayesh www.TakTarin.ir  عکسهای جنیفر لوپز قبل و بعد آرایش jeniffer gabl baad arayesh1www.TakTarin.ir  عکسهای جنیفر لوپز قبل و بعد آرایش

آنجلینا جولی

 حالا می فهمیم که چه زمانی قرآن به ما گفت :

به مردان مومن بگو که چشمان خود را حفظ کنند و به زنان مومن بگو که زینتهایشان را برای نامحرمان اشکار نسازند

وای واقعا چه بلایی بر سر جامعه ما آمده است زنی که  نقش مهمی در زندگی پیامبران داشته زنی که که این همه صفات جمال دارد تنها به  کمترین آن  یعنی جنسیت خود راضی شده و  داوطلبانه آن را آشکار می کند آن هم  در مسیری که هیچ سودی برای او نخواهد داشت  واقعا چه به یک زن می رسد  در این مسیر اگر جوابی داشتید ما را نیز آگاه کنید ؟

واقعا برای چه برای جلب توجه عده ای بیمار و مریض که به فکر هوس خود هستند ؟ آیا در این میان سودی برای شما حاصل می شود؟

و آخرین حرف این قسمت کتابی است به نام کتاب شریعت آلیستر کرولی این کتاب توسط شیطان به کرولی گفته شده است در قسمتی از این کتاب این جملات نوشته شده است :

[تصویر: Crowly-Black.PNG]

 ترجمه:52.حجابیست: آن حجاب سیاه است.این حجاب زن باحیا است.این حجاب غم و پارچه تابوت مرگ است.این از من نیست.وهم دروغ قرون را بگسل.گناهانت را در کلمات عفیف مپوشان.این گناهان لوازم منند.
تا آخر....

در قسمت بعدی به بررسی جایگاه زن در غرب خواهیم پرداخت

+ نوشته شده در  جمعه نهم تیر 1391ساعت 16:59  توسط محمدرضا  | 

چگونه شناسنامه خود را عکس دار کنیم

برای عکسدار کردن شناسنامه چه قدر طول میکشه که تحویل بدن شناسنامه رو...؟؟
تو این پست راجع بهش نوشته بودید
((نوشته شده در یکشنبه بیستم شهریور 1390ساعت 14:30 توسط امين )) |
اگه میشه تو وبلاگم جواب بدید ممنون میشم


این نظر یکی از ببینندگان است ببخشید منظورم همون بازدیدکنندگانه

اولش میری مدرسه ات یه نامه میگری بعد

اگه شناسنامه ات صفحه ازدواج و طلاق داشته باشه میبری اداره ثبت احوال با  عکس بعد عکس رو  منگنه می کنند اما اگه نداشته باشه شناسنامه با عکس رو میبری بعد شناسنامه رو ازت میگیرن یک هفته بعد یه شناسنامه خوشگل بهت میدن با صفحه ازدواج و طلاق بزرگتر به عنوان هدیه

بعدش شناسنامه ات رو میبری یه بخش دیگه از اداره ثبت احوال تا کارت ملی ات رو بگیری یک ماه هم طول میکشه تا کارت ملی رو بهت بدن

+ نوشته شده در  جمعه نهم تیر 1391ساعت 16:58  توسط محمدرضا  | 

زن , جامعه و پیشرفت(1)

جایگاه زن در آیین های مختلف :

 سومریان حق داشتند زن خود را بفروشند یا در مقابل وام خود او را به طلب کار بدهند

در دین تحریف شده یهود دختر کالایی است که می توان آن را در هنگام تنگ دستی فروخت (در قسمت های بعدی بیشتر راجع به آن صحبت می کنیم)

در آیین بودایی زن چون تمساح مخوفی است که در رودخانه زندگی منتظر می ماند تا مرد را شکار خود کند

در آیین هندو زن را فدای شوهرش می کردند و همراه با جسد شوهرش او را می سوزاندند

در مسیحیت تحریف شده زن شری است ضروری وسوسه ای طبیعی خطری خانگی جذبه ای نابود کنند و آسیبی رنگارنگ است ( در کل زن بد است )

در يونان چون هدف از ازدواج، ادامه نسل توسط پسر مي‌باشد، بدور انداختن زني كه فرزند پسر نمي‌زايد امري عادي بوده وهيچ وقت به عنوان شريك زندگي مطرح نبوده است و با اعتقاد بر اينكه زن داراي روح جاودانه انساني نيست مي‌گفتند حق ندارد و بعد از مرگ شوهرش زنده بماند كه سوزاندن زنده زن با جسد شوهرش در برخي از مناطق آن زمان اثبات اين حرف است. در كشورهاي اسكانديناوي تا چند صد سال پيش دختران از ارث محروم بودند

 گروهی از اعراب بادیه نشین زنان خود را همچون اموالشان به ارث می گذاشتند

اساسا زنان بابلی جز اموال و دارایی های مرد به حساب می آمدند .و آنها می توانستند دخترشان را با قیمتی توافقی بفروشند

 چینی‏ها در تولد دخترانشان می‏گریستند و معمولا آنان را در خردسالی می‏فروختند.آنان‏ قربانیان خدایان خویش را معمولا از میان دختران زیبا روی انتخاب می‏نمودند.چینی‏ها محبت و مهربانی نسبت به زنان را غیر عادی می‏دانستند و آن را نکوهش می‏کردند.این رفتار در حالی‏ نسبت به زنان اعمال می‏شد که آنان فرزند پسر را گرامی‏تر می‏دانستند و پدران با افتخار تربیت‏ آنان را بر عهده می‏گرفتند////علویقی،علی اکبر:زن در آینه تاریخ،تهران:بی‏تا،بی‏نا،ص ۳۱/

در نزد رومیان زنان و دختران ارزش و جایگاه چندان والایی نداشتند.دختران پس از ازدواج از مذهب پدری چشم می‏پوشیدند و مذهب شوهر خویش را می‏پذیرفتند.زنان در این زمینه از خود آزادی و اراده‏ی واقعی نداشتند و می‏بایست بصورت تقلیدی از مذهب پدر خود در دوران قبل از ازدواج و از مذهب شوهر خود بعد از ازدواج اطاعت نمایند

جایگاه زن در ایران باستان

با روی کار آمدن کوروش کبیر و حکومت آن ، هخامنشیان ، و قوانین وضع شده توسط آنها ، وضعیت زنان در حالت ثبات و اعتدالی ارزشمند قرار گرفت ، بطوری که نمونه قوانین آن زمان در میان هیچ یک از ممالک و اقوام یافت نمی شد . اما با اجرای قوانین کوروش کبیر بر سرزمین پارسیان ، زن ازچنان درجه احترامی برخوردار شد که آوازه آن به دیگر اقوام نیز رسید و همین امر باعث پیروی آنان از آداب اصیل ایرانی گشت

زن در اوستا و همچنین در زبان سانسکرت به لقب «ریته‌سیه‌بانو» یا «اَشَه‌بانو» خوانده شده، که به معنی دارنده فروغ راستی و پارسایی است.

کریستین سن ( خاور شناس بزرگ دانمارکی ) ، می گوید : رفتار مردان نسبت به زنان در ایران باستان همیشه با نزاکت بود

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

در قسمت های بعدی به جایگاه زن در اسلام و نقشه های شیطانی صهیونیسم می پردازیم

http://www.nooremonji.com/khanevadeh/905-barrasidarbastan.html

 http://dokhmal.zanblogger.com/post-289163.html

http://www.zibaweb.com/zan%20Bastan.htm

tispoon.blogfa.com/post-5.aspx

 http://iranmehr1390.blogfa.com/post-4.aspx

+ نوشته شده در  یکشنبه چهارم تیر 1391ساعت 13:27  توسط محمدرضا  | 

مشکلات جنسی جوانان (نامه هایی دردناک از جوانان معتاد به خود ارضایی)

وَاِذا فَعَلُوا فاحِشَةً اَوْ ظَلَمُوا اَنْفُسَهُمْ، ذَکَرُو الله، فَاسْتَغْفَرُوا لِذُنُوبِهِم وَ مَنْ یَغْفِرُ الذُّنُوبُ اِلاّ الله، وَلَمْ یُصِرُّوا عَلى ما فَعَلُوا وَ هُمْ یَعْلَمُونَ».

  «اِنَّ الَّذِینَ اتَّقَوا اِذا مَسَّهُمْ طائفُ مِنَ الشَّییْطانِ تَذَکَّرُوا فَاِذاهُمْ مُبْصِرُونَ

در این مقاله با مشکلات جنسی جوانان ژرداختیم خواهش می کنم بخوانید  خلاصه از ما گفتن بود

 

نامه هاى فراوانى که تا کنون از عدّه اى از قربانیان این راه به دست ما رسیده مى تواند پرده از گوشه اى از این راز وحشتناک بردارد، و ما را در جریان این موضوع حساس و پر خطر بگذارد.

این «نامه ها» شامل اسرار ناگفتنى، وقایع دردناک و بهت آور است، و نویسندگان آنها همه، استمداد کرده و راه چاره خواسته اند.

حقیقت این است که ما هم تا این اندازه از توسعه و اهمیّت این خطر آگاه نبودیم، ولى با اطلاعاتى که به دست ما رسیده چاره اى جز این نداریم تا آن جا که از ما ساخته است و در قدرت داریم در راه بیدار ساختن جوانان و آگاه نمودن آنها به نقاط اصلى خطر از هیچ کوششى فروگذار نکنیم و از خداى بزرگ مى خواهیم که به ما و آنها در این راه کمک فرماید.

نخست اجازه بدهید گوشه اى از این نامه ها را که مى توان آن را درج نمود «عیناً» در اختیار شما بگذاریم:

* نامه اوّل

«... چون شما در نوشته هاى خود یادآور شده اید که: جوانان مشکلات خود را در موضوعات مختلف تشریح کنند به فرستادن این نامه مبادرت ورزیدم:

... مشکلى که من از آن رنج مى برم و نزدیک است مرا هلاک کند راجع به امور جنسى و تمایلاتى است که ذیلا برایتان تشریح مى کنم.

جوانى هستم 23 ساله و محصل، از روزى که پا به دایره بلوغ گذاشتم بر اثر نداشتن تربیت صحیح و عدم مراقبت و بى اطلاعى به «یک نوع انحراف جنسى» مبتلا شده ام و «بدبختانه» هفت سال آن را ادامه داده ام!

اکنون به این بلاى خانمانسوز مبتلا هستم و هر چه در ترک آن کوشیده ام نتیجه اى نگرفته ام، ضررهاى آن را علاوه بر این که در کتاب هاى فارسى مطالعه نموده ام در بدن خود نیز مشاهده مى کنم: چشمم ضعیف شده، ضعف اعصاب، کم خونى، لرزش بدن، لاغرى و پژمردگى مرا بیچاره کرده است!

وقتى قلم به دست مى گیرم قدرت نوشتن ندارم، ناچار قلم را بر زمین مى گذارم تا وقتى کمى دستم قدرت پیدا مى کند دوباره مى نویسم!

ایمان ضعیفى در من وجود دارد، و با وجدانم دست به دست هم داده مرا سرزنش مى کنند.

ناچار در گوشه اى مى نشینم و تا مى توانم گریه مى کنم که چشمانم سرخ مى شود، خلاصه بیچاره و بدبختم و دادرس و فریادرسى ندارم!!...

شاید مایل باشید بدانید چرا با این که ضررهاى آن را مشاهده مى کنم آن را ترک نمى نمایم؟

در جواب خواهم گفت امروز ترک این کار (تقریباً) از نظر من محال است. هنگام تحریک شدن، اراده از من سلب مى شود بعد که به خود مى آیم کارم گریه است!...

گاهى به خدا التماس مى کنم و به درگاه امامان(علیهم السلام)متوسّل مى شوم... امّا هر چه التماس مى کنم کمتر نتیجه مى گیرم.

گاهى با خود فکر مى کنم مگر خدا و ائمه اطهار به افراد ناپاکى چون من توجّه ندارند؟!... ما درماندگانى، که حتّى به نزدیک ترین خویشان نمى توانیم درد دل خود را بگوییم دامن چه کسى را باید بگیریم؟

کاسه صبرم لبریز، و جانم به لب رسیده، به من رحم کنید و راه نجاتى به من معرّفى نمایید اگر دستور طبى در نظر دارید به من اطّلاع دهید. و مسلّم بدانید (و مى دانید) احتیاج به قدردانى امثال من ندارید اجتماع باید از شما قدردانى کند و پاداش شما با خداى بزرگ است.

* * *

 

* نامه دیگر

«... شما را به خاطر جهاد مقدّسى که براى هدایت جوانان آغاز کرده اید مى ستایم... چه براى من واضح است که ایده شما بر خلاف عدّه زیادى از نویسندگان مطبوعات (اگر بشود به آنها نویسنده گفت) خوشبختى جوانان است.

بارى جوانى هستم 17 ساله و محصل سال چهارم دبیرستان که در تمام دوران ابتدایى شاگرد ممتاز بوده ام، ولى به عللى که خودتان خیلى خوب مى دانید به محض رسیدن به دوران پرآشوب بلوغ به یک دام افتادم.

البتّه این منحصر به من نیست عدّه اى از همسالان من نیز به این دام افتاده اند.

در کلاس اوّل دبیرستان مبتلا به «یک نوع انحراف» شدم در عرض این چهار سال مقدار فراوانى از قواى فکرى خود را از دست داده ام. ده ها بار توبه کردم. ولى روز به روز ضعف نفس من زیادتر شده.

اکنون به طورى که خودم حس مى کنم قسمت هاى عمده بدن من یعنى قلب و اعصابم دچار خلل شده، و بدتر از همه اراده ام را نیز به مقدار زیادى از دست داده ام، دائماً احساس حقارت مى کنم، خیلى کم حرف مى زنم، ورزش نمى توانم بکنم و حتّى به میهمانى هاى خانوادگى نیز نمى روم!...

به خوبى مى دانم که آینده خوبى نخواهم داشت... این قدر بى اراده شده ام که ترک این «عمل خطرناک» برایم کارى مشکل شده است...

علت چیست؟

علت این است که عکس هاى زنان برهنه در دست همسالانم زیاد دیده مى شود.

فیلم هاى منحرف کننده و سکسى تنها سرگرمى ماست و کتاب هاى مزخرف با نازل ترین قیمت در دسترس ما قرار دارد.

مرا راهنمایى کنید. به من بگویید چطور مى توانم از این درد «کشنده» خلاص شوم؟!...».

* * *

* نامه سوّم

«... آیا از وضع جوانان و درد دل هاى ما آگاهى دارید؟...

آیا مى دانید عدّه اى از جوانان دست به جنایت بزرگى مى زنند و گرفتار انحرافاتى هستند؟...

چندى پیش در خیابان ثریاى «یزد» مى گذشتم ناگهان چشمم به جوانى افتاد که سن او در حدود 25 سال بود، بدنى بى حس و چشمانى نابینا داشت در حالى که دست او در دست براد کوچکش بود، از خیابان مى گذشت.

من از چرخ پیاده شدم و از برادرش که با هم آشنا بودیم پرسیدیم این کیست؟ گفت این برادرم است، مات و مبهوت انگشت بر دهان گذاشتم...

گفتم چرا برادرت به این روز افتاده؟ گفت تا 20 سالگى هیچ عیبى نداشت، ولى بر اثر اعتیاد به «یک نوع انحراف جنسى» چند سال است که چشمش نابینا شده...

بدبختانه باز دست بردار نیست... تقاضا مى کنم هر چه زودتر زیان هاى این جنایت و راه علاج آن را براى ما «جوانان» تشریح کنید، چه کنیم که ما هم آلوده این کارها نشویم؟...».

flower029.gif* * *

راهکار ها در ادامه مطلب


ادامه مطلب
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم خرداد 1391ساعت 20:22  توسط محمدرضا  | 

پاسخ به نظرات

نویسنده : نرگس

khak too saret ba in vebet

to hasoodi ke be pesare be in khoshkeli hasoodi mikoni

vali man hanooz az tarafdarish dast bar nemidaram

va na faghat to balke hich kas ba goftan in charandiyat mano az nazaram bar nemigardoone

akhe in cherto perta chiye yani harkasi ke ahang bekhoone dare mardomo kharab mikpne

boro bemir baba


اولا : از این خانمه درس عبرت بگیر

 

 

http://www.practikel.com/wp-content/uploads/2011/11/article-0-0EA31DBF00000578-336_468x634.jpeg

 

دوما: من با خواننده ها مشکل ندارم این همه خواننده من بهشون گیر نمیدم من با هرکسی که علیه اسلام یه سری اراجیفی بگه و اسرائیل از اون حمایت کنه مشکل دارم (منظور جاستین)

 

 


نرگس

اما اولا این فتوشاپه دوما اگه یکم تحقیق کنی میبینی که جاستین از ادام لمبرت بدش میاد وگفته من از ادام بدم میاد چون خودشو شبیه زن ها می کنه و اون باید به پسر بودنش بباله دیدی!

سمانه

اولن اون فتوشاپه بعدشم تورو جون هرکی دوس داری این جاستینو بی خیال گناه داره چرا تهمت میزنی؟ولللللش کن بیچاره رو مگه چه بدیی بت کرده اخه؟
دلیل نفرتتو نمیدونم

نویسنده: حالا من نمیدونم چرا زنها  اینقدر دارند سنگ جاستین رو به سینه می زنند؟

شاید جوابش تو مقاله http://www.clevergroup.blogfa.com/post-521.aspxمن هست

ممکنه یا نه بگم به احتمال زیاد دلیلش همون نتیجه گیری من هست "ایجاد عشق های کاذب"

هدف اون اشاعه فرهنگ های نامناسب و روابط نامشروع هست میگید نه ایجا رو داشته باشید:

جاستین بیبر عروسک جدیدیست که توسط صهیونیسم برای بازی با افکار و احساسات دختران ایرانی طراحی شده. امروز دختری که تازه پا به سن بلوغ و شناخت جنس  مخالف میگذارد و احساسات جنسی و عاطفی اش در حال شکل گیریست با جاستین بیبر روبرو می شود. آیا می دانید جاستین را به چه اسمی صدا میزنند؟ دوست پسر!

به نوشته های روی مجله(عکس سمت چپ ) دقت کنید

بدون شرح (به دست زنان دقت کنید)

تازگی هم که آهنگ boy friend خونده

اینهم نتیجه اش:

   

با عرض پوزش

حالا بافرض که اون عکسش فتوشاپه این ها چی؟

استفاده جاستین از لوازم آرایشی ( ریمل )

بابا آخه دختر بودن هم حدی داره

درباره تصویر وسط شک دارم که فتوشاپ نباشه اما جاستین با این شرت یک جای دیگه هم هست

 در هر صورت اگر فتوشاپ باشه از عزیزان معذرت می خواهم

 این هم برای اینکه بدونید سنگ کی رو به سینه می زنید

 

Justin beiber bashes islam

This comes from the Daily Star newspaper:

"Teen sensation Justin Bieber is reported to have criticised Islam, a CBS reporter told us today.
"Why can't Islam be peaceful, like Christianity and Judaism?"

The news comes amid fears that Bieber's previous openly religious tendencies will provoke some sort of reaction from extremist Muslim groups."


The Canadian born teen sensation went on to state that he often becomes worried of possible bombings or hostage situations on his tours.
"You can never be too safe", he notes, "There are some crazy people out there with a lot of anger in their hearts."

Source(s):

http://justin-bieber-bashes-islam.blogspot.com/

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100921182850AA0gpUz

جاستین بیبر اسلام را می شکند

این مطلب از روزنامه daily star است

گزارشگرCBS     امروز به ما گفت : جاستین بیبر از اسلام انتقاد کرده است

]جاستین[  : چرا اسلام نمی تواند مانند مسیحیت و یهودیت صلح آمیز باشد؟

خبر ها یی می آید که بیم آن دارد که گرایشات آشکار قبلی بیبر باعث تحریک  نوعی واکنش از گروه های مسلمان افراطی بشود

نوجوان به دنیا آمده در کانادا در ادامه به بیان این پرداخت که از بمب گزاری های احتمالی  و موقعیت های گروگان گیری در تور خود نگران است

جاستین: شما نمی توانید هیچ وقت ایمن باشید  مردم احمقی در بیرون  با قلب هایی پر از نفرت وجود دارند

این رو هم بخونید  : http://ghadamranje.mihanblog.com/post/61/

 

+ نوشته شده در  سه شنبه شانزدهم خرداد 1391ساعت 17:5  توسط محمدرضا  | 

we should know the truth

حقیقت پشت پرده این آرایش ها چیست؟برای فهمیدن جواب متن کوتاه ما را بخوانید و با دیدن کس ها خودتان قضاوت کنید.

برای آنکه توده ها همیشه در گمراهی بمانند و ندانند در اطرافشان چه می گذرد و با آ»ها چه می شود با ایجاد وسایل تفریح و سرگرمی و بازی های خنده آور و انواع ورزش ها و لذت بردن و شهوترانی وزیاد کردن کاخ های زرق و برق دار و خانه های مجلل آنها را به خود مشغول خواهیم ساخت. پروتکل ۱۳ یهود

رادیو تلویزیون  مطبوعات  سینما  و تئاتر  از ابزار های موثر تباهی و تخدیر ملت ها و خصوصا نسل جوان بوده است.

فیلم ها تلویزیونی از فرآورده های غرب یا شرق بوده که طبقه جوان زن و مرد را از مسیر عادی زندگی و کار و صنعت و تولید و دانش منحرف و به سوی بی خبری از خویش و شخصیت خود و یا بدبینی به همه چیز خود و کشور خود و حتی فرهنگ و ادب  خود { کشانده است}

وارد کردن کالا ها از هر قماش و سرگرم کردن بانوان و مردان خصوصا طبقه جوان به اقسام اجناس وارداتی از قبیل ابزار آرایش و تزیینات و تجملات و بازی های کودکانه و به مسابقه کشاندن خانواده ها و مصرفی بار آوردن هرچه بیشتر که خود داستان غم انگیز دارد و سرگرم کردن و به تباهی کشاندن جوان ها که عضو فعال هستند با فراهم آوردن مراکز فحشا و عشرتکده ها و ده ها از این مصائب حساب شده برای عقب نگه داشتن کشور هاست (وصیت نامه امام خمینی (ره))

نقش رسانه های غرب و چه بسا رسانه ملی خودمان در افزایش فروش ابزار آرایش همان پیشبینی امام :

بازیگران هالییودی قبل و بعد از آرایش:(در صورت باز نشدن عکس ها بر روی آنها کلیک راست کرده و گزینه show the picture را انتخاب نمایید )

 

جنیفر لوپز :
 
عکسهایی از قبل و بعد آرایش بازیگران زن معروف هالیوود ، www.irannaz.com

سلما هایک :
 
عکسهایی از قبل و بعد آرایش بازیگران زن معروف هالیوود ، www.irannaz.com

 

کتی هولمز :
 
عکسهایی از قبل و بعد آرایش بازیگران زن معروف هالیوود ، www.irannaz.com

هیلاری داف :
 
عکسهایی از قبل و بعد آرایش بازیگران زن معروف هالیوود ، www.irannaz.com
 
 
دوست دختر جاستین سلنا

 بدون آرایش

 
 
این عکس نشون میده به جاستین کلاغ فروختن به جای طوطی
 
 
حالا خود جاستین در استخر:
 
بعد از شنا
و در جایی دیگر
 
نه بابا جفت شون کلاغ هستند ما خبر نداشتیم فقط رنگ می کنند به ما می فروشند
 
آیا این همه تغییر اتفاقی است یا گریم وی پس از رفتن به اب پاک شده است
این چند حدیث هم نگاه کنید:

 

در مورد مردانی که خود را شبیه زنان می سازند  

 

در روایتی از امام علی(ع) می خوانیم که فرمود: از پیامبر(ص) شنیدم چنین می گفت: «لعن الله المشتبهین من الرجال بالنساء و المشتبهات من النساء بالرجال؛ لعنت خدا بر آن مردانی باد که خود را شبیه زنان می سازند و لعنت خداوند بر زنانی باد که خود را شبیه مردان می کنند» (وسائل الشیعه، ص 255، ح 14)   

 

 

در مورد اجتناب از نگاه شهوت‌آمیز به پسرها  

 

مراقب نگاه خود باشید و همان طور که از نگاه شهوت آمیز به جنس مخالف اجتناب می‌کنید از نگاه هوس آلود به پسرها نیز بپرهیزید چون از نظر شرعی، نگاه از روی شهوت به همجنس هم حرام است. رسول اکرم صلی الله وعلیه و آله فتنه جوان زیبا شهوتران را از فتنه دختر باکره بیش‌تر دانسته است (وسائل الشیعه، ج 14، ص 257). 

 

 

جاستین بیبر با آرایش زنانه - کاور مجله تینیجری توداتین

 

فروش کتاب عکسهای جاستین بیبر با ۲۰٪ تخفیف در بخش مربوط به کتب هم*جنس*بازان !

جاستین بیبر در حال تبلیغ گوشواره و رژ لب و مد دخترانه برای آقا پسرها!

استفاده از لباس زیر زنانه در دو تصویر

لباس زیر وی در هردو تصویر یکسان است

نتایج :
به وجود آمدن عشق های کاذب
فرهنگ مصرف گرایی(استفاده بیش از اندازه از لوازم آرایشی)
تنوع طلبی جنسی
بلوغ زودرس
تحریک جنسی
تزلزل بنیان خانواده و افزایش طلاق(به دلیل زیادی این مطلب تحقیق به خود دوستان واگذار می شود)
آسیب هایی برای دختران مقلد
غرب یا شرق گرایی
لذت محوری
زیبایی های دروغین
+ نوشته شده در  پنجشنبه یازدهم خرداد 1391ساعت 18:15  توسط محمدرضا  | 

طنز خفن

ببخشید ما داشتیم اون طرف fifa 2012 بازی میکردیم نمی دونستیم شما اینجا دارید call of duty بازی میکنید !!

فــهــمــیــدم چــــرا دیــــوار چـــیـــن جـــز عــجـــایــب هـفـتـگـانـه ســتــ .
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
آخه تنها محصول چین هستش که بیشتر از 3 روز دوام آورده ...!

از ما نیست کسی که هارددیسکش پر فیلم دانلود شده باشد اما همسایه‌اش شب، ایمیل چک نکرده بخوابد!
 
 
تو ایران هر سایتی فیلتـره، مگه اینکه خلافش ثابت بشه
 

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهاردهم اردیبهشت 1391ساعت 10:38  توسط محمدرضا  | 

موسیقی (2)

چند وقت پیش یه مطلب دربازه موسیقی گذاشتم که از دیدگاه ائمه بود

کلی متلک به ما انداختن حالا بحث علمی اش رو میزارم

بر طبق تحقیقات دانشمندان سیستم عصبی بدن انسان به دو بخش اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک تقسیم می گردد.که اعصاب سمپاتیک از ابتدای ستون فقرات شروع و دنباله آن در سایر اعضاء پخش می گردد و وظیفه آن تنگ نمودن رگها و انبساط عضلات و گشاد کردن مردمک چشم بالابردن فشار خون تند کردن ضربان قلب و..میباشد و این اعصاب باعث می شود که انسان در زندگی بیدار و هوشیار و در کارها فعال باشد.

اما شاخه ای دیگر از اعصاب اعصاب پاراسمپاتیک هستند. که این اعصاب همراه اعصاب سمپاتیک و دوش به دوش همدیگر در اعضای بدن وارد می شوند و وظیفه این گروه از اعصاب درست بر عکس اعصاب سمپاتیک است یعنی گشاد نمودن رگها انقباض عضلات تنگ کردن مردمک چشم کاهش فشار خون و...میباشد.و ارمغان این اعصاب برای انسان تنبلی فراموشی و خواب و غفلت می باشد.

اما بر طبق نظر پزشکان متخصص در این زمینه یکی از بدترین عواملی که باعث اختلال میان اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک می شود نوای موسیقی است.به دلیل اینکه اصوات موسیقی  دارای  زیر و بم های  عجیب  و غریب و ارتعاشات متنوع  و گوناگون است و همین  ارتعاشات  و زیر و بم ها باعث می شود  که  اعصاب  سمپاتیک و پاراسمپاتیک در اجرای وظایقشان دچار اشتباه شوند . و این اختلالات به تدریج در تمامی اعضای بدن از قبیل چشم گوش زبان قلب معده طحال روده مثانه رگهای تناسلی و... تاثیرات سوء و مضری ایجاد می کند و رفته رفته این عدم تعادل میان اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک منجر به پدید آمدن بیماری ضعف اعصاب در انسان می شود که نتیجه این بیماری آن است که اصول زندگی انسانی یعنی هضم جذب دفع و ترشح مواد و..... از هم گسیخته می شود و انسان در پرتگاه نیستی و مرگ قرار می گیرد لذا این بیماری در میان موسیقی دانان بازار گرمی دارد و چنان در وجود این افراد ریشه دوانده است که افرادی مانند "بتهون" و "ریشارد واگنر" که دو موسیقی دان معروف و مشهور هستند به خاطر این بیماری از خدا طلب مرگ کردند.و طبق آمار دانشمندان بیش از 80٪ موسیقی دانان مبتلا به این مرض می باشند.

 کتاب تاثیر موسیقی بر روان و اعصاب صفحه 5الی صفحه 7

یک انسان به طور معمول در هر 24 ساعت متجاوز از صد هزار مرتبه ضربان دارد و در هر دقیقه متوسط 70الی 75 بار می زند.و این تعداد ضربان بنابر موقعیت و نیاز بدن گاه تند می گردد گاه کند.که کار این تند نمودن و کند کردن ضربان قلب همانطور که در بحث پیش گفتیم بر عهده اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک می باشد.بنابراین مادامی که این دو عصب به وسیله های محرک های خارجی تحریک نشوند تعادل بین ضربان های قلب برقرار است. وهمان گونه که گفتیم اصوات موسیقی به خاطر زیر و بم هایی که دارند یکی از شدیدترین محرکهای اختلال در نظام اعصاب انسان می باشد . در نتیجه به خاطر تاثیر صدای موسیقی بر اعصاب سمپاتیک و پاراسمپاتیک در کار این دو عصب اختلال وارد می شود و بر اثر همین تاثیرات ضربان قلب از حالت عادی و طبیعی اش خارج می شود و چه بسا ادامه این حالت قلب به مرور زمان منجر به سکته یا بیماریهای خطرناک دیگر در افرادی می شود که با موسیقی سروکار دارند.برای نمونه "شوبرت و مندلسن"دو موسیقی دان معروف هستند که بخاطر سکته فوت نمودند.

 کتاب ساز و آواز

این ها تنها بخشی از مضرات موسیقی است البته در این باره یک نکته مهم وجود دارد

استفاده از موسیقی به جا و درست باعث کمک به فرد گوش دهنده می شود در واقع گوش کردن موسیقی مانند یک دارو عمل می کند اگر درست استفاده شود مفید خواهد بود

مثلا هنگام ورزش می توان از موسیقی های نشاط آور استفاده کرد

اما اگر این موسیقی های انرژی آور در مواردی استفاده شود که انسان تحرک زیادی ندارد می تواند آثار فوق را داشته باشد

+ نوشته شده در  چهارشنبه سی ام فروردین 1391ساعت 21:13  توسط محمدرضا  | 

برگردان آهنگ جاستین

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم فروردین 1391ساعت 11:4  توسط محمدرضا  | 

جاستین بیبر و اسلام

 

Justin beiber bashes islam

This comes from the Daily Star newspaper:

"Teen sensation Justin Bieber is reported to have criticised Islam, a CBS reporter told us today.
"Why can't Islam be peaceful, like Christianity and Judaism?"

The news comes amid fears that Bieber's previous openly religious tendencies will provoke some sort of reaction from extremist Muslim groups."


The Canadian born teen sensation went on to state that he often becomes worried of possible bombings or hostage situations on his tours.
"You can never be too safe", he notes, "There are some crazy people out there with a lot of anger in their hearts."

Source(s):

http://justin-bieber-bashes-islam.blogspot.com/

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100921182850AA0gpUz

جاستین بیبر اسلام را می شکند

این مطلب از روزنامه daily star است

گزارشگرCBS     امروز به ما گفت : جاستین بیبر از اسلام انتقاد کرده است

]جاستین[  : چرا اسلام نمی تواند مانند مسیحیت و یهودیت صلح آمیز باشد؟

خبر ها یی می آید که بیم آن دارد که گرایشات آشکار قبلی بیبر باعث تحریک  نوعی واکنش از گروه های مسلمان افراطی بشود

نوجوان به دنیا آمده در کانادا در ادامه به بیان این پرداخت که از بمب گزاری های احتمالی  و موقعیت های گروگان گیری در تور خود نگران است

جاستین: شما نمی توانید هیچ وقت ایمن باشید  مردم احمقی در بیرون  با قلب هایی پر از نفرت وجود دارند

به به گل بود به سبزه هم آراسته شد

راستی منظورش از قسمت آخر حرفش چی بود؟

+ نوشته شده در  پنجشنبه بیست و چهارم فروردین 1391ساعت 9:48  توسط محمدرضا  | 

کشتی پهلو گرفته

فدک نام دهکده ای است که در ابتدا در دست یهودیان بوده است و پس از جنگ خیبر اهالی آن از ترس نیمی  از آن را در پیامبر قرار می دهند . چون این ملک بدون جنگ  گرفته شده بود طبق قانون اسلام ملک شخصی پیامبر محسوب می شد.

هنگامی که آیه 26 سوره اسرا نازل شد:

و حق خويشاوند را به او بده

پیامبر از جبرئیل پرسید منظور از خویشاوند  و حق او چیست؟ جبرئیل گفت :  فاطمه (س) فدک را به  او بده (1)

پس از به خلافت رسیدن ابوبکر  وی آن را از حضرت زهرا گرفت و تمام کارگزاران او را اخراج کرد حضرت زهرا نیز به شدت اعتراض کرد و با ابوبکر به نزاع پرداخت. دکتر سید محمد تیجانی سماوی که قبلا سنی بوده در کتاب آنگاه که هدایت شدم می گوید : اولین حادثه ای که بعد از وفات رسول خدا (ص) صورت گرفت و تاریخ نگران اهل سنت آن را به رشته تحریر در آوردند نزاع فاطمه (س) با ابوبکر بود

دلایل غصب فدک 

1-      بعضی قبایل که خبر غدیر را شنیده بودند در مقابل انتخاب ابوبکر مقاومت کرده و او را به رسمیت نشناختند و از پرداخت زکات  به حکومت خود داری کردند. حکومت نیاز به پول داشت و محصول یک سال فدک بیش از 24000 دینار یعنی به پول امروز 4 میلیارد ارزش داشته است.(2)

2-      باقی ماندن فدک دردست حضرت زهرا (س) برای حکومت بسیار مخاطره آمیز بود زیرا همانند اموال خدیجه که در اختیار پیامبر قرار گرفت و سبب رشد اسلام شد . فدک نیز می توانست علی (ع) را یاری کند.

حضرت زهرا نهایتا  فدک را پس گرفت و حقانیت خود را ثابت کرد  ابوبکر نیز تسلیم شد و کتبا نوشت که فدک جز اموال فاطمه (س) است اما وقتی همر بن خطاب مطلع شد نامه را پاره کرد و نهایتا فدک  به حضرت فاطمه  (س) بازنگشت.(3)

حمله به خانه وحی

حمله به خانه حضزت فاطمه در دو مرحله انجام شد :

مرحله اول :

-          تعدادی از مخلفان بیعت با ابوبکر به رهبری زبیر در خانه حضرت تحصن کردند که باعث شد گروهی به سرکردگی عمر به آنها هجوم آورند

-          تهدید خلیفه دوم به آتش زدن خانه در صورت خارج نشدن مخالفان

-          زبیر شمشیر به دست خارج شد اما پایش لغزید و زمی خورد و خلیفه او را دستگیر کرد و بقیه نیز از خانه خارج شدند

مرحله دوم:

-          هنگام این هجوم فقط حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) در خانه بودند

-          بیرون کشاندن حضرت علی از خانه و تهدید به قتل ایشان

-          آتش کشیدن در خانه حضرت

-          ضرب و جرح حضرت زهرا در عیت ممانعت از بردن امام علی (ع)

 

بررسی واقعه در منابع اهل سنت

ابن ابی شبیبه می نویسد : عمر به سوی خانه فاطمه رفت و گفت ای دختر پیامبر به خدا قسم هیچ کس نزد من دوست داشتنی تر از از پدرت نیست لکن به خدا قسم این محبت مانع از آ« نمی شود که  این افرادی را که نزد خود جمع کرده ای دستور بدهم خانه را بر سرشان بسوزانند

الملل و النحل ج1 ص 57: همانا عمر چنان ضربه ای به فاطمه زد که فاطمه جنین خود  را سقط کرد

سایر منابع اهل سنت :

 اصول کافی ج1 ص 458

اثبات الوصیه ص 142

تاریخ المم و الملوک ج2 ص 619

 

گوشه ای از نارضایتی های حضرت زهرا (س)

خدا و ملائکه را شاهد می گیرم که شما دو نفر ابوبکر و عمر مرا به غضب آوردید و رضایت مرا فراهم ننمودید اگر پیغمبر را ملاقات کنم حتما از شما شکایت خواهم کرد (4)

به خدا قسم در هر نمازی که بخوانم شما را را نفرین خواهم کرد(5)

 

 

1-      دلائل الصدق ج 3 ص 111

2-      آنگاه که هدایت شدم ص 257

3-      شرح ابن ابی حدید ج 16 ص 274

4-      محمد یوسف گنجی شافعی کفایه الطالب باب 99

5-      ابن قتیته الامام و السیاسیه ص 14

 

 

+ نوشته شده در  پنجشنبه هفدهم فروردین 1391ساعت 9:11  توسط محمدرضا  | 

گاف جدید بعضی ها

 

احمدی نژاد : فردوسی مکتب اسلام را حفظ کرد

پس اگر این طور باشه استاد مشایی کشور ایران را حفظ کرده است

آخه معلوم نیست بعضی ها رو چه به ادبیات فارسی

برن به داد کارخانه های برشکسته ما برسند

عکس بالا ربطی به موضوع نداره محض خنده گذاشتم

+ نوشته شده در  شنبه دوازدهم فروردین 1391ساعت 21:4  توسط محمدرضا  | 

ولایت فقیه همان ولایت رسول الله است(3)- بررسی علل شکست حکومت اسلامی

در دو قسمت پیش به بررسی سه آزمون اساسی یعنی : اقتصادی - جهاد - حکمیت پرداختیم

اما در این قسمت به بررسی آزمون افراد مستجاب دعوه و راه های نابودی انقلاب های الهی می پردازیم

فرعون زمان ما :

ویژگی های فرعون : مستبد - خون ریز - جنایتکار - فدرت زیاد و ...

با توجه به ویژگی های بالا که برای فرعون ذکر شده است بهتر است فرعون زمان خود را پیدا کنیم

مطمئنا این ویژگی ها کاملا بر صهیونیسم جهانی منطبق است  حال باید اطرافیان فرعون زمان خود را بشناسیم

با توجه به قرآن اطرافیان فرعون در زمان حضرت موسی دو گرده بودند : ۱- ملا : متشکل از نحبگان و بزرگان مصر که کار های فرعون را بررسی آن ها را تایید و به آن ها مشروعیت می بخشیدند ۲- هامان : رهبری سپاهیان فرعون را برعهده داشت(نیروی نظامی)

ش 4- سوره: 28 , آیه: 38

و فرعون گفت اى بزرگان قوم من جز خويشتن براى شما خدايى نمى‏شناسم پس اى هامان برايم بر گل آتش بيفروز و برجى [بلند] براى من بساز شايد به [حال] خداى موسى اطلاع يابم و من جدا او را از دروغگويان مى‏پندارم

با توجه با این مثال از قرآن باید این عوامل را در فرعون زمان خودمان (صهیونیسم) بررسی کنیم 

هامان : نیرو های ناتو و آمریکا                 ملا : مجمع های جهانی مانند سازمان ملل

 اما تجربه های تاریخی نشان می دهند که نه فرعون ها و نه هامان ها توانایی شکست یک انفلاب الهی را دارند همانطور که عوامل شکست انقلاب موسی غیر از هامان و فرعون بود

اما عوامل شکست انقلاب موسی چه بود : ۱- سامری        ۲- قارون

فردی که قرآن از او به عنوان سامری یاد کرده است کسی بود که همراه قوم موسی از رود نیل عبور کرده است.

قوم موسی پس از عبور از رود نیل گروهی را یافتند که در حال پرستش گاو بودند به همین جهت از موسی خواسته تا خدایی چون آن برای آن ها به وجود آورد موسی به آن ها اعتراض کرد و شدیدا عصبانی شد . پس از مدتی حضرت موسی برای گرفتن الواح و ده فرمان به مدت سی روز به کوهستان رفت اما بنا به دلایلی  رفتن او به چهل روز انجامید سامری از این فرصت استفاده کرد و همان گاوی را که مردم از حضرت موسی تقاضا کرده بودند را برای آن ها درست کرد تا مردم آن را بپرستند(فرقه سازی)

سامری با انحراف دینی (فرقه سازی ) یکی از عواملی بود که باعث شکست انقلاب موسی شد . اگر ما بر این باوریم که انقلاب ما یک انقلاب دینی است  و حتی بسیاری از تحلیلگران غرب بر این باورند که تا کنون مشابهی چون انقلاب ایران ندیده اند پس باید عوامل سقوط انقلاب خود را بر اساس امت های الهی قبلی پیدا کنیم  .

فتنه ای مانند فتنه سامری برای نابودی انقلاب ایران : تا کنون بیش از ۱۳ هزار فرقه نو ظهور در سر تا سر دنیا سناخته شده است  ک ۴۰۰ سایت فارسی زبان به تبلیغ آن ها پرداخته اند در کشور خودمان بیش از ۱۰۰ فرقه شناسایی شده است که که حدود نیمی از آن ها فرقه های شیطان پرستی هستند

قارون : قارون از قوم موسی بوده است و شدیدا به وی ایمان داشته است یکی از عذاب هایی که خداوند به فرعون وارد کرده است حمله ملخ ها به مزارع مصری ها بوده است اما مزارع بنی اسرائیل که در مصر بوده از این عذاب سالم ماند حضرت موسی این عذاب را به فرعون اطلاع داد و قارون نیز از آن با خبر شد و گندم ها را به چند برابر قیمت خریداری کرد و چون او از قوم موسی بود به آ» گندم ها آسیبی وارد نشد سپس گندم ها را به چندین برابر قیمت خریده شده به درباریان و فرعون فروخت و از این طریق دارای بسیاری را به دست آورد به طوری که کلید صندوق های او را چندین شتر حمل می کردند

3- سوره: 28 , آیه: 76

قارون از قوم موسى بود و بر آنان ستم كرد و از گنجينه‏ها آن قدر به او داده بوديم كه كليدهاى آنها بر گروه نيرومندى سنگين مى‏آمد آنگاه كه قوم وى بدو گفتند شادى مكن كه خدا شادى‏كنندگان را دوست نمى‏دارد

5- سوره: 28 , آیه: 78

[قارون] گفت من اينها را در نتيجه دانش خود يافته‏ام آيا وى ندانست كه خدا نسلهايى را پيش از او نابود كرد كه از او نيرومندتر و مال‏اندوزتر بودند و[لى اين گونه] مجرمان را [نيازى] به پرسيده شدن از گناهانشان نيست

امروز نیز افرادی همانند قارون در کشور ما وجود دارند افرادی که از تصمیمات سیاسی کشور خبر دارند و از این طریق مال اندوزی می کنند

 اختلاس

گرفتن دلار دولتی و وارد کردن کالا هایی که مشابه داخلی آن ها و سپس فروش آن با توجه به نرخ دلار آزاد

و ....

با توجه به محدود منابع مالی اگر افرادی در کشور بیش از سهم خود بردارند در این صورت یا باید به افرادی نرسد و یا باید به همه افراد کم برسد.

کاخ بعضی ها تو کلار دشت

آری آنچه که حکومت اسلامی را شکست می دهد نه دشمنان خارجی است و نه ماسون ها و ... بلکه عوامل داخلی است که ستون پنجم ماسون ها و صهیونیسم ها هستند

نامه ۷۹ نهج البلاغه

پس از یاد خدا و درود ! همانا ملت های پیش از شما به هلاکت رسیدند بدان جهت که حق مردم را نپرداختند  دنیا را با رشوه دادن به دست آوردند و مردم  را به راه باطل بردند و آنان اطاعت کردند

 

راستی یک سوال چرا آ نها که دم از ولایت می زنند هنوز فرمان امام خامنه ای را برای مبارزه با مفاسد اقتصادی اجرا نکرده اند؟

منابع :

نهج البلاغه

http://www.parsquran.com

http://www.aftabir.com

http://www.iranpardis.com/thread204543.html

+ نوشته شده در  جمعه یازدهم فروردین 1391ساعت 13:12  توسط محمدرضا  | 

اسلام در سایر ادیان الهی(1)

چندی پیش با یک مسیحی بر سر اسلام بحث می کردم از این رو در این قسمت می خواهم اسلام را در کتاب مقدس اثبات کنم

يهوه خدايت نبي را از ميان تو از برادرانت مثل من براي تو مبعوث خواهد گردانيد او را بشنويد
( تثنیه ۱۸:۱۵)

نبي را براي ايشان از ميان برادران ايشان مثل تو مبعوث خواهم كرد و كلام خود را به دهانش خواهم گذاشت و هر آنچه به او امر فرمايم به ايشان خواهد گفت(19 تثنيه 18)

در عبارات فوق منظور از مثل تو و مثل من فردی مانند حضرت موسی یعنی ویژگی های پیامبری که خواهد آمد مانند حضرت موسی خواهد بود پس حضرت عیسی(بنا بر آنچه مسیحیان می گویند) و حضرت یوشع نمی توانند آن پیامبری باشند که موسی از آن سخن می گوید چرا که حضرت یوشع دارای شریعت نبود اما حضرت موسی دارای شریعت است

موسی                                             عیسی                                                  محمد (ص) 

بنده خدا                                     فرزند خدا(بنا بر اعتقاد مسیحیان)                        بنده خدا

دارای شریعت                             فاقد شریعت                                                      دارای شریعت

در بستر از دنیا رفت                     مصلوب شد (بنا بر اعتقاد مسیحیان)                در بستر از دنیا رفت

سید قوم خود بود                        در قوم خود خوار و حقیر بود                              سید قوم خود بود

.......                                          .......                                                                  ........

  •  البته این ها تنها گوشه ای از تفاوت های این پیامبران است

با توجه به مقایسه بالا می توان گفت که منظور از پیامبری که حضرت موسی در تثنیه به آن اشاره دارد حضرت محمد (ص) است نه حضرت عیسی (ع)

البته در پاسخ به این مطلب گروهی از مسیحیان به این بخش از انجیل یوحنا مراجعه می کنند و می گویند بنا بر جمله زیر منظور حضرت موسی پیامبری حضرت عیسی است

فيلپّس نتنائيل را يافته بدو گفت آن كسي را كه موسي در تورات و انبياء مذكور داشته‏اند يافته‏ايم كه عيسي پسر يوسف ناصري است(45 انجيل يوحنّا 1)

در جواب آن ها باید گفت که تمامی پیامبران خبر از پیامبرانی داده اند که بعد از آنها خواهد آمد حضرت موسی نیز هم خبر از حضرت عیسی و هم خیر از حضرت محمد(ص) داده است حتی خود حضرت عیسی هم از آمدن حضرت محمد (ص) خبر داده است

و من به شما راست مي­گويم كه رفتن من براي شما مفيد است. چرا كه اگر نروم تسلّي دهنده نزد شما نخواهد آمد امّا اگر بروم او را نزد شما مي­فرستم و چون او آيد، جهان را بر گناه و عدالت و داوري ملزم خواهد نمود و بسيار چيزهاي ديگرنيز  دارم به شما بگويم لكن الان طاقت و تحمّل آنها را نداريد. وليكن چون او يعني روح راستي آيد، شما را به جميع راستي هدايت خواهد كرد زيرا كه از خود تكلّم نمي­كند. او نسبت به آينده هم آگاهي و بينش دارد. به تعليم خدايي اخبار از آينده خواهد كرد و تا قيامت را خبر خواهد داد. او مرا جلال خواهد داد زيرا كه از آنچه آنِ من است خواهد گرفت و به شما خبر خواهد داد. (انجیل یوحنا باب ۱۶ )

گروهی از مسیحیان می گویند منظور از تسلی دهنده روح القدس که در جواب آنها باید گفت :

۱- حضرت عیسی می گوید رفتن من برای شما مفید است چرا که آن تسلی دهنده می آید پس اگر آن تسلی دهنده روح القدس باشد با توجه به اعتقاد مسیحیان رفتن عیسی برای ظهور روح القدس سودمند نخواهد بود

۲- حضرت عیسی می گوید اگر من نروم تسلی دهنده نخواهد آمد پس اگر آن تسلی دهنده روح القدس باشد با این گفته حضرت عیسی مطابقت نمی کند چرا که روح القدس همواره همراه حضزت عیسی بوده است

منابع قسمت اول :

کتاب مقدس

ویکیپدیا

http://dinresearch.blogfa.com/cat-36.aspx

http://www.porsojoo.info/fa/node/73997

+ نوشته شده در  پنجشنبه سوم فروردین 1391ساعت 16:1  توسط محمدرضا  | 

پیام ویدئویی جاستین بیبر

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و چهارم اسفند 1390ساعت 16:19  توسط محمدرضا  | 

با دقت به تصاویر زیر نگاه کنید:

  

 

جاستین بیبر و موشه بنابو در یک فروشگاه لوازم ورزشی در تل آویو - 

 فلسطین اشغالی- آوریل  ۲۰۱۱ 

 

موشه در حال عکس برداری از جاستین بیبر در سالن بسکتبال در تل آویو -   

فلسطین اشغالی- آوریل ۲۰۱۱ 

به فردی که داما در این تصاویر دیده می شود دقت کنید. این شخص محافظ ویژه جاستین بیبر است.

مشخصات:

موشه بنانو متولد حیفا ۴۷ ساله ۲۲ سال سابقه امنیتی در IDF(Israel  Defense forces)z

 رئیس شرکت امنیتی اسرائیل گارد و برای ندتی هم مشاور امنیتی دولت اسرائیل بوده است 


لینک به صفحه شخصی "موشه بنابو" در سایت شرکت امنیتی "اسرائیل گارد" : 

   http://www.israguard.com/AboutUsDetail.aspx?Title=Moshe%20Benabo

  

صفحه شخصی موشه بنابو در سایت شرکت امنیتی اسرائیل گارد که ریاست آنرا بر عهده دارد 

حفاظت شخصی با این همه سابقه کار از جاستین بیبر نشان دهنده اهمیت این مهره اسرائیلی است مهره ای که هم اکنون رفتار مد و سخنان او در بین جوانان تمام دنیا بسیار گسترش پیدا کرده و در واقع اسرائیل با استفاده از این مهره خود بر جوانان دنیا مسلط شده است . در حالی بسیاری این را نمی دانند

جاستین نه تنها سعی در القا تفکرات صهیونیستی دارد بلکه می خواهد جوانان را به سمت اعمال غیر اخلاقی سوق دهد و با این کار همان نقشه را که در اندلس انجام شده است را دوباره اجرا کند

گاهی اوقات جاستین بیبر با کلاهی که بر روی آن نوشته شده obey (اطاعت کنید) دیده میشود جاستین با این کار سعی دارد با استفاده از ژیام های ناخودآگاه جوانان را به انجام اعمال غیر اخلاقی تشویق کند و خیلی جالب است که در موردی زمانی که او در حال اناجم این اعمال است این کلاه را بر سر خود گذاشته است

 

مواردی دیگر در استفاده از این کلاه وجود دارد که به علت زیاد شدن مطلب از آنها می گذریم

کار به اینجا حتم نمی شود پس از مدتی جاستین بیبر با آرایش دخترانه ظاهر می شود و از این طریق سعی  در تشویق پسران به مدهای زنانه را دارد حالا می توانیم بفهمیم که چرا ائمه ما گفته اند که در آخرالزمان  مردان خود را شبیه دختران می کنند

 

جاستین بیبر با آرایش زنانه - کاور مجله تینیجری توداتینلوازم آرایش جاستین بیبر(!) تحت عنوان  “One Less Lonely Girl” Nicole by OPI 

http://www.mojoimage.com/free-image-hosting-07/1112justin_bieber_pink_sweat_suit.jpg

 

و اما اکنون جاستین بیبر به همراه مادر خود در راهپیمایی همجنسگرایان در تورنتو شرکت می کند

 جاستین بیبر در کنار مادرش پتی مالت در راهپیمایی همجنسگرایان در کانادا، تورنتو  2006 

و پس از آن در کلوب همجنسگرایان ایرلند شرکت می کند تا از این طریق هویت حقیقی خود را اعلام و از همجنسبازان حمایت کند

جاستین بیبر پیشتر در مصاحبه با مجله Rolling Stone گفته بود : "همجنسگرا بودن یک "تصمیم" است و پذیرش این مسأله نباید کسی را بیازارد!"  

با این مطالب آیا باز هم شما از طرفداران او خواهید بود ؟

و با دوست داشتن او دوستی با خدا که مظهر جمال و زیبایی است را فراموش خواهید و به جنگ با او بر خواهید خیزید

+ نوشته شده در  پنجشنبه هجدهم اسفند 1390ساعت 13:43  توسط محمدرضا  | 

موسیقی(1)

یکی از مهمترین نیاز های بشر نیاز به موسیقی است از این رو خداوند موسیقی های دلنشینی را در طبیعت برای انسان قرار داده است همچنین آیات قرآن کریم این معجزه بزرگ دارای موسیقی خاصی است به عنوان مثال به چند آیه زیر دقت کنید:

 وَالشَّمْسِ وَضُحَـهَا (1) وَالْقَمَرِ إِذَا تَلَـهَا (2) وَالنَّهَارِ إِذَا جَلَّـهَا (3)

اما آیا گوش کردن به هر نوع موسیقی برای رفع این نیاز بشر درست است؟ لازم است قبل از ادامه مطلب سخنانی را از ائمه و فتوا های علما درباره موسیقی را بگویم

رسول خدا(ص) : گوش کردن به صدای لهو گناه و نشستن در مجلس آن فسق و لذت بردن از آن کفر می باشد

امام صادق (ع) : خانه ي غنا و موسیقی از نزول مصيبتي دردناک در آن ايمن نتوان بود و دعا در آن خانه به اجابت نرسد و فرشتگان داخل آن خانه نشود

امام باقر (ع) : غنا گناهی است که به سبب آن خداوند وعده آتش داده است

امام باقر (ع) فرمودند: کسي که به سخن گوينده اي گوش دهد و به او ميل کند پس او را پرستيده است پس اکر ناطق از خدا ادا کند شنوده خدا را پرستش کرده و اگر ناطق ازشيطان برساند پس شنونده شيطان را پرستش کرده است.

امام خامنه ای: موسیقی اگر انسان را به گناه و شهوت رانی تشویق کند حرام است

آیت الله مکارم شیرازی:کلیه صدا ها و آهنگ هایی که مناسب مجالس لهو و فساد است حرام است و غیر آن حلال و تشخیص آن با مراجعه به اهل عرف خواهد بود

ممکن است افرادی با دیدن این احادیث این سوال برایشان پیش آید که موسیقی های حماسی و سایر آن ها نیز حرام است اما در جواب باید گفت موسیقی های حرام تنها آن هایی هستند که موجب گناه و شهوت در انسان شوند یا با استفاده از آن ها پیام های شیطانی( در ادامه توضیح داده خواهد شد) منتقل شود.

یکی از مهمترین آسیب های موسیقی شرطی سازی است یعنی اگر از صدا موسیقی لذت ببریم صد در صد  خواننده آن  موسیقی را نیز دوست خواهیم داشت و همین امر باعث شده است که خواننده های که صدای زیبا دارند اما چهره آن ها خیلی زیبا نیست مانند آدام لمبرت مورد توجه بسیاری از افراد قرار بگیرند حال فکر آن را بکنید که اگر این خواننده ها عقاید ماسونی داشته باشند و  لباس پوشیدن و مدها یشان نیز تابع این عقایدشان باشد چه اتفاقی می افتد . افرادی که از مد های آنان استفاده می کنند در واقع از مد ها شیطانی استفاده می کنند.

سخنان جمعی از دانشمندان خارجی :

لئون تولستوی : موسیقی محصول تحریک احساسات و هدف احوال نفسانی و عواطف نفسانی است

کانت : موسیقی اگر از همه هنر ها بر تر باشد اما چون به بشر هیچ چیزی نمی آموزد هیچ ارزشی ندارد

ویلهام جونز : ممکن است خداوند از گناهان موسیقی ما بگذرد ولی ضعف اعصاب دست از سر ما بر نمی دارد

فرانکو باتیاتو : انسان کافی است به پیام های برخی از گروه های موسیقی راک گوش بدهد تا شیطان پرست شود بسیاری از گروه های راک دچار تشنج رفتاری شده و پیام های شیطانی در موسیقی وارد می کنند

پرفسور دانشگاه کلمبیا دکتر ولف : بهترین و دلنشین ترین نواهای موسیقی شوم ترین اثر را بر مغز می گذارند

در بسایری از موسیقی هایی که توسط خوانندگان شیطانی خوانده می شود پیام های شیطانی به روش های مختلف در آن ها قرار داده شده است مثلا در یکی از این موسیقی ها خواننده آن دائما این جمله را تکرار می کرد :

Nineteen  sixty nine

که این عدد سال چاپ  انجیل شیطان توسط آنتوان لاوی است

اما شیوه ای دیگر وجود دارد دارد که به آن برگردان موسیقی گفته می شود در این روش در متن اصلی این موسیقی هیچ اشکالی وجود ندارد و هیچ فردی متوجه  شیطانی بودن این آهنگ نمی شود اما اگر این آهنگ را با استفاده از روشی خاص معکوس کنیم پیام های شیطانی آن مشخص می شود

به یک نمونه از آن توجه کنید:

در بخشی از آهنگ مدونا این جمله گفته می شود: اجازه بده تمام نفرت های درون تو بمیرند

Let all the hatred inside of you die

اما در معکوس این جمله این پیام شنیده خواهد شد: بله ما در جهنم جاویدان خواهیم ماند

Yeah we would last in the hell

برای درک بهتر این موضوع این آهنگ ها را به همراه معکوسشان از لینک زیر دانلود کنید

http://www.aparat.com/v/aa7f8af00c637616c44b72db807ba25c116529

منتظر قسمت بعدی باشید

+ نوشته شده در  پنجشنبه چهارم اسفند 1390ساعت 17:28  توسط محمدرضا  | 

پاسخ به نظرات

یلدا:

به نظرم من و خيلي هاي ديگه مشكلي نداره كه تيپي كه دوس داري بزني حالا هركي باشه من خودم خيلي دوس دارم تيپ ادام لمبرتي بزنم حيف كه لباساشو پيدا نميكنم

در ضمن اسم اين كارو تب شيطاني نزار ما هم مثل شما هستيم كه مثلا مرجع تقلي داره
متاسفانه ايران خيلي بد شده  

راستي سعي كن فكرت عوض كني و ديدتو نسبت به اين چيزا تغيير بدي در غير اين صورت واست متاسفم


پاسخ: هر کسی می تونه هر جور که می خواهد لباس بپوشه اما باید در این باره شئونات رو رعایت کنه چرا که لباس هر فرد  شخصیت هویت و دریک کلام پرچم بدن اوست لباس ها ما نباید همراه با نماد ها و نشان های شیطان باشد چرا که این خود نوعی  تبعیت از شیطان محسوب می شود

تو دختری و برای من بسیار جای تعجب دارد که چرا دنبال مدل لباس های آدام لمبرت هستی

معرفی آدام لمبرت:

آدام لمبرت یهودی است ، او به معبد هنر ساندیگو می ‌رفت و اغلب در مراسم مذهبی شرکت داشت ، او یک برادر کوچکتر به نام نیل دارد.

شایعاتی در مورد همجنس‌ گرا بودن لمبرت بوده که خود در بعضی از مصاحبه ‌هایش آن رو تایید و تکذیب کرد ، در مراسم American Music Awards او هنگام خواندن آهنگ For your entertainment بوسه ‌ای بر لبان یک گیتاریست مرد زد که جنجالی به پا کرد.

آدام در مورد این اتفاق گفت: “سال‌ هاست که زن‌ ها تابوهای جنسی را کنار می ‌گذارن ولی کسی بهشون کاری نداره ولی وقتی مردها این کارو میکنن همه قاط میزنن”

لمبرت در مصاحبه‌ ای با مجله رولینگ استون اعلام کرده که همجنس‌ گراست ولی مایل است رابطه جنسی با دختران را نیز تجربه کند

چه جالب هم یک یهودی است ( یهودیت انحرافی یا صهیونیسم) و هم همجنسباز است

جای تاسف دارد که فردی همجنس باز الگو چوانان ما شده است

اولین عکسی رو که از این شخص دیدم شک کردم که باید حتما با گرو های ماسونی و شیطانی در ارتباط باشد چهره او گاهی اوقات با گریم های ماسونی گریم می شود

03-Adam-Lambert-studio_l.jpg

خالکوبی تک چشم دجال که در جوامع مخفی مانند فراماسونری و معبد های مصر مشاهده می شود بر روی دست او

http://adam-lambert.org/wp-content/uploads/2010/02/adam-lambert2-mike-ruiz.jpg
به عکس پشت او دقت کنید  از یک طرف شبیه شیطان است و هم شبیه یکی از خوانندگان شیطانی گفته می شود این خواننده شیطانی که تصویر پشت آدام شبیه اوست برای مدتی به جایی می رود و می گوید من با شیطان ملاقات کرده ام
با دقت به تی شرت او نگاه کنید فردی را می بینید با یک کلاه هرمی شکل و هرم و تک چشم بر روی کلاه آن او کیست که آدام عکس او را بر روی لباسش چاپ کرده است متاسفانه شناسایی این نشانها کمی دشوار است
علاوه بر آن نشان های دیگر متعلق به ایلومناتی و فراماسونری بر روی لباس او دیده میشود
 
در حقیقت همه آنها هدفی دارند تا مسلمانان را همانطور که در اندلس شکست دادند در ایران نیز شکست بدهند
 
 لَتَجِدَنَّ أَشَدَّ النَّاسِ عَدَاوَةً لِّلَّذِينَ آمَنُواْ الْيَهُودَ وَالَّذِينَ أَشْرَكُواْ
به راستی دشمن ترین مردم نسبت به کسانی که ایمان آوردند یهود و کافران را خواهی یافت
+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم بهمن 1390ساعت 21:25  توسط محمدرضا  | 

جاستین بیبر

 

تبلیغ رسمی آهنگ "Pray"-"دعا"، علامت ماسونی ظهور نور لوسیفر از پشت کره زمین(نماد ظهور ضد مسیح) به همراه ستاره پنج پر معکوس(نماد شیطان) --->برای ظهورش دعا کنیم!؟؟؟نمادگرایی شیطانی خدای هندو "شیوا"، خدای نابودگر چند دست.

مطلبی درباره مدیر گروه جاستین در واقع میشه گفت جاستین از اون اطاعت می کنه

In the end of the interview Scooter had one last important thing to say. “I want to say it loud and clear, I’m proud to be Jewish and to support Israel

http://www.isrealli.org/bieber-fever-israels-got-it/

 

+ نوشته شده در  جمعه بیست و یکم بهمن 1390ساعت 18:31  توسط محمدرضا  | 

توهین جاستین به مسیح

جاستین بیبر در راستای پروژه مقدس نمایی خود وقاحت را از سر گذراند و این بار تصویری به اصطلاح از خود مسیح را بر پشت پای چپ(!) خود حک کرد. این خالکوبی سومین خالکوبی بیبر پس از حک کردن نام مسیح به حروف عبری بر بدنش به هنگام حضور در اسرائیل در آوریل سال گذشته میلادی است. پیش از این هم در سال 2010 یکی از دوستان یهودی خانواده جاستین نام همسر حضرت موسی را روی پای جاستین حک کرده بود.   

 

 

تصویر مسیح مانند انسان بدبخت و بیچاره رسم شده است
+ نوشته شده در  چهارشنبه دوازدهم بهمن 1390ساعت 18:7  توسط محمدرضا  | 

مطالب قدیمی‌تر